O firmie

Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu GAMTECH powstało w 1996 roku. Jesteśmy stabilna firmą, cieszącą się zaufaniem zarówno naszych licznych klientów jak i współpracujących z nami producentów. Od lat zajmujemy się doradztwem i zaopatrzeniem sektora przemysłowego w materiały techniczne.

Dzięki wysoce doświadczonej kadrze pracowniczej specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie technicznym, oraz dystrybucji wyrobów dla wielu gałęzi przemysłu, w tym spożywczego, chemicznego i energetycznego.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną obejmującą m.in. silniki elektryczne, pompy, uszczelnienia techniczne, komponenty automatyki i hydrauliki oraz szeroką gamę wyrobów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych i hamulcowych. Oprócz tego w naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór węży przemysłowych, klei przemysłowych oraz materiałów regeneracyjnych.

Na państwa życzenie wykonujemy niestandardowe uszczelki z materiałów termoizolacyjnych, jak również uszczelki przemysłowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, fachową dystrybucję oraz szkolenia w zakresie zastosowania oferowanych przez nas towarów.

Liczymy że za naszym pośrednictwem znajdą Państwo wszystko co będzie niezbędne do prowadzenia Państwa działalności, a ze swej strony zapewniamy iż dołożymy wszelkich starań, aby jako nasi klienci byli Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy.