Praca

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

ZADANIA:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja celów wynikających z przyjętej strategii oraz polityki w zakresie sprzedaży
  • realizacja planów marżowych poprzez aktywną sprzedaż produktów
  • raportowanie w zakresie bieżącej działalności
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek Firmy
  • doświadczenie w branży techniczno-handlowej
  • znajomość rynku
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
  • prawo jazdy kat. B.
  • biegła znajomości obsługi komputera,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dyspozycyjność
  • duża motywacja do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
  • miła aparycja
  • preferowane wykształcenie techniczne,

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • system wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia i  możliwość ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres:  rekrutacja@gamtech.pl